Menu
Sepetiniz

Su Ve Yağ Isıtıcılar

Su ve Yağ Isıtıcılar

Su ve yağ ısıtıcılar, günlük hayatımız içinde elektrikli ev aletlerinde de kullanılır. Bunun yanında yeni tasarımlar ortaya çıktıkça daha geniş bir kullanım alanları karşımıza çıkar. çay kazanları, su ve yağ tankları, kimyasal sıvı kazanları, fritöz gibi birçok ortamda ısıtma yapmak için kullanılırlar. Bir çok çeşidi ve modeli bulunmaktadır.

Daldırma Su IsıtıcıAynı gün kargo teslimatı için rezistans siparişinizin en geç saat 16:30'a kadar vermeniz gerekmektedir, 16:30 dan sonra verilen siparişlerin kargo dağıtımı ertesi gün ilk teslim saatleri kapsamında yapılacaktır.Sipariş Verildiği Gün Çalışma Saatlerinde Tarafımızdan Müşte..
200,00TL
Güneş Enerji RezistansıGüneş Enerji Rezistansı Nedir? Su depolarına takılan 220 volt ile çalışan elektrikli termosifon gibi su depolarını ısıtmaya yarayan termostatlı ısıtıcı rezistanstır. 1 1/4 '' çapında 2 kw, 2,5 kw ve 3 kw modelleri mevcuttur Bakır ve Krom malzemelerden üretilir. ..
500,00TL
Kazan RezistansıKazan Rezistansı; standart boylarda olup, standart dışı özel kazan rezistans imalatı firmamız bünyesinde üretilmektedir. Standart kazan rezistanslarına ait bilgiler aşağıda belirtilmiştir. Kazan Rezistansları Kullanım Alanları; su ve yağ vb. gibi sıvı ortamlarda kullanılan kafalı ısı..
550,00TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 13 (2 Sayfa)