Menu
Sepetiniz

Rezistans Çeşitleri

Rezistans Çeşitleri
Isıtıcı Isı Bandı RezistansıSıcaklık değerlerinin 0°C’nin altına düştüğü hava koşullarında, içerisinden akışkan geçen su, yağ, kimyasal gibi boruların üzerine sarılarak düşük sıcaklıklarda donmalara karşı, suyun veya akışkanın boru içerisinde düzgün bir şekilde akmasını sağlama amacıyla kullanılmakt..
300,00TL
Isıtıcı Kablo RezistansıIsıtıcı Kablo Rezistansı özellikle +200°C'ye kadar sıcaklığın sabitlenmesinin istendiği durumlarda kullanılır.-70°C derece kadar düşük sıcaklıklarda bile esnekliğini koruduğu için endüstriyel soğutma uygulamaları dahilinde ve çok sert iklime sahip il ve ilçeler..
85,00TL
Pano RezistansıPano rezistanslar ne amaçla kullanılır, Elektrik panoların içerisinde nemin oluşumunu engelleyebilmek için pano rezistansları kullanılmaktadır. Pano boyutlarına göre watları değişim göstermektedir ISITÜRK Rezistans olarak istenilen Volt, Watt ve boylarda özel olarak üretim yapmak..
230,00TL
Serpantin RezistansSerpantin Rezistans ısıtıcı yüzeyinden iyi bir ısı transferi sağlayabilmek için Cr-Nİ borulara ısı transferini artırmak amacı ile imal edilmektedir. Montaj kolaylığı açısından gerekli durumlarda ısıtıcının başlarına rakor konulmaktadır. İstenilen boyutlarda ve güçlerde Cr-Ni borul..
310,00TL
Tolkar Kurutma Makinası RezistansıTolkar Kurutma Makinası Rezistansları; Çamaşır kurutma makinalarında serpantin ısıtıcı rezistans olarak kullanılmaktadır. ..
250,00TL
Gösterilen: 1 ile 8 arası, toplam: 8 (1 Sayfa)