Direnç İmalatı

Direnç İmalatı

Direnç İmalatı

Direnç İmalatı Bu tablodaki direnç ölçüleri standart dirençleri temsil eder. Bu dirençler dışındaki özel direnç imalatı firmamız tarafından, üretim aşamasına konulur. Arzu edilen değişik çap, boylarda ve farklı tel sarım isteklerinde özel direnç üretimi ve imalatı firmamız tarafından yapılmaktadır.

Wattlı porselen dirençler tabi soğuma esasına göre imal edilmektedir. Direnç telleri, seramik veya porselen taş üzerine sarılmaktadır. Direnç tellerinin üzeri yüksek sıcaklığa dayanıklı ( 700°C - 1800°C ), özel karışımlı ilaçla kaplanmıştır. Özel karışımlı malzemenin amacı rezistans telinin fazla kızarmaması, direnç yükte iken ısınan tellerin hareket ederek kısa devre olmasını engellemektir.


Direnç Kullanım Alanları

Direnç imalatı; Wattlı dirençler, sanayi sektöründe yol verme dirençleri, frenleme direnci, dinamik frenleme dirençleri, test yükleme dirençleri, deşarj dirençleri olarak kullanılmaktadır. Temel işlevleri sistem üzerindeki akımı düzenlemektir.


Dirençler Hakkında Daha fazla Bilgi ve Sipariş Vermek İçin Diğer Web Ofislerimize Aşağıdaki Linkleri Tıklayarak Ulaşabilirsiniz.

ISITÜRK Rezistans 

0212 244 74 74

ISITÜRK Rezistans

Rezistans 

Rezistans 

Direnç İmalatı

Frenleme Direnci
Alüminyum Frenleme Direnci

Alüminyum Frenleme Direnci

Alüminyum Frenleme DirenciElektrik motorlarının çabuk durması veya normal hıza inmesi istendiği zama..

₺ 350,00

Rüzgar Türbini Direnç Çeşitleri

Rüzgar Türbini Direnç Çeşitleri

Rüzgar Türbini Kutulu Direnç Çeşitleri..

₺ 350,00

Gösterilen: 1 ile 2 arası, toplam: 2 (1 Sayfa)