Menu
Sepetiniz

Rezistanssepeti Blog RSS Beslemesi

30 Nov Rezistans | Rezistanssepeti
ISITÜRK Rezistans 0 25380
Rezistans Rezistans, elektrik enerjisini ısı enerjisine dönüştüren ve oldukça yüksek ısılara karşı sabit direnç gösteren direnç tellerine verilen genel isimdir. Rezistansın içinden geçen elektrik ..
15 Sep Direnç İmalatı - Direnç Üretimi
ISITÜRK Rezistans 0 11624
Direnç İmalatı Direnç imalatı, wattlı dirençler tabi soğuma esasına göre imal edilmektedir. Direnç telleri, seramik veya porselen taş üzerine sarılmaktadır. Direnç tellerinin üzeri yüksek sıcaklı..
15 Sep Fişek Rezistans
ISITÜRK Rezistans 1 9969
Fişek Rezistans Fişek rezistanslar, normal değerlere göre, 80/20 krom nikel rezistans teli kullanılarak, maximum değerlerde aynı eşitlikte ve sık aralıklarla sarılarak üretim yapılmaktadır. Fişek ..
15 Sep Serpantinli Rezistans Nedir?
ISITÜRK Rezistans 0 8315
Serpantinli Rezistans Nedir? Serpantinli Rezistans Ne İşe Yarar?Serpantinli rezistans ısıtıcı yüzeyinden iyi bir ısı transferi sağlayabilmek için Cr-Nİ borulara ısı transferini artırmak amacı ile imal..
26 Jul Reosta İmalatı - Reosta Üretimi
ISITÜRK Rezistans 0 1487
Reosta İmalatıReosta; 5 farklı modelden oluşan güç potansiyometreleri üretiminde gövdeleri, yüksek ısıda pişirilmiş porselenden oluşur. Wattlı dirençlerde olduğu gibi, güç potansiyometrelerinin sarımı..
02 Aug Asansör Frenleme Direnci
ISITÜRK Rezistans 0 1066
Asansör Frenleme DirenciAsansör frenleme direnci, inverter ile kontrolünde kısa aralıklarla frenleme yapmasını sağlamak için kullanılır. İnverterin gücüne ve kullanım yerine göre çeşitli güçlerde özel..
02 Aug Rezistans Nedir? - Rezistans Ne İşe Yarar?
ISITÜRK Rezistans 0 810
Rezistans Nedir? Rezistans Ne İşe Yarar?Rezistans Nedir, elektrik enerjisini ısı enerjisine dönüştüren direnç tellerine verilen genel isimdir. Rezistans oldukça yüksek ısılara karşı direnç gösteren bi..
Gösterilen: 1 ile 7 arası, toplam: 7 (1 Sayfa)